Odalarımız

Oda Servisi

Odanızın konforunu daima sizin için hazır tutan ekibimiz; odanızın siz yokken temizlenmesini, eksilen malzemelerin yerine yenilerinin konulmasını sağlayıp, sizin odaya döndüğünüzde rahatınızı devamını temin etmektedir.

Ücretsiz Internet

Odalarda ve ortak alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz wifi bağlantısı ile internete girebilir ve sevdiklerinize pansiyonumuza geldiğinizi ister sosyal medya üzerinden, isterseniz whatsaApp üzerinden haber verebilirsiniz.

Ücretsiz OtoPark

Yol boyunca geze geze, dura kalka ve beğendiğiniz yerlerde mola vererek pansiyonumuza yorgun argın geldiniz, birde aracınızı nereye park edeceğinizi düşünmeyin. Ücretsiz OtoPark alanımıza aracınızı rahatlıkla bırakabilirsiniz.

Ücretsiz Kahvaltı

Güzel bir uykudan sonra uyanıp güne kahvaltı ile başlayarak kendinize büyük bir iyilik yapın. 36konukzade Pansiyon'un kendi mutfağında hazırladığı kahvaltılıkları ile güne güzel başlamak gibisi yok.
  • Kaleiçi'nde bulunan 36Konukzade Pansiyon, yat limanına, mermerli plajına, saat kulesine, Hıdırlık Kulesi’ne, Karaalioğlan Parkı’na, Antalya Müzesine ve bir çok alışveriş merkezine yürüyüş mesafesindedir. Metro ile hem havalimanından hemde otogardan kolaylıkla ulaşabileceğiniz pansiyonumuz, Antalya Havalimanına 12km. ve Şehirlerarası otobüs terminaline ise 7 km uzaklıktadır.
    Fatih DOĞAN -"Rezervasyon Sorumlusu"
Rezervasyon İçin